A kétszeres világbajnoki bronzérmes Káté Gyula a múlt heti ökölvívó országos bajnokság után úgy döntött, nem indul többet az amatőrök között.

A profik mezőnyében folytatná a 36 éves öklöző
A kétszeres világbajnoki bronzérmes Káté Gyula a múlt heti ökölvívó országos bajnokság után úgy döntött, nem indul többet az amatőrök között.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását