Baji Balázst beválasztották az EOC sportolói bizottságába

A vb-bronzérmes gátfutó megbízatása négy évre szól

Sport
  • 2017.10.20. - 16:00

A futó Baji Balázst az Európai Olimpiai Bizottság (EOC) sportolói bizottságába választották.

 A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) honlapjának pénteki beszámolója szerint az EOC közgyűlésén és sportolói fórumán a legmagasabb szavazatszámmal választották a bizottságába a világbajnoki bronzérmes, Universiade-győztes, olimpikon gátfutót.

Az eseményen Európa 39 nemzeti olimpiai bizottságának delegációja vesz részt. A sportolói bizottságba 18-an jelentkeztek. A mandátum négy évre szól. Korábban a londoni aranyérmes úszó, Gyurta Dániel volt a bizottság tagja.

Reklám