Babosék továbbjutották

A 32 között van francia partnerével

Sport
  • 2015.09.03. - 20:30

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal bejutott a második fordulóba az amerikai nyílt teniszbajnokság női páros versenyében.

 A viadal honlapja szerint a harmadik helyen kiemelt duó csütörtökön két szettben verte az Andreea Mitu, Teliana Pereira román, brazil duót. A mérkőzés 1 óra 25 percig tartott.

Az egyestől már búcsúzott Babos és partnere a következő körben a Dominika Cibulkova, Magdalena Rybarikova szlovák duóval találkozik.

 Női páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért): Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 3.)-Andreea Mitu, Teliana Pereira (román, brazil) 6:1, 7:6 (7-2)

Reklám