Serena és Venus Williams visszalépett az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyétől, így Babos Tímea és Anasztaszija Pavljucsenkova egy másik duó ellen kezdi meg szereplését.

Eredeti ellenfeleik, a Williams-nővérek visszaléptek a páros versenytől
Serena és Venus Williams visszalépett az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyétől, így Babos Tímea és Anasztaszija Pavljucsenkova egy másik duó ellen kezdi meg szereplését.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
