Babos Tímea (képünkön), oldalán Anasztaszija Pavljucsenkovával megnyerte a sydney-i keménypályás tenisztorna női párosversenyét.

Két sima szettben, 6:4, 6:4-re verték a döntőben az első helyen kiemelt Sania Mirza, Barbora Strycova indiai, cseh kettőst. A mérkőzés 1 óra 14 percig tartott. „Egész héten nagyon jól játszottunk, remek párosok ellen sikerült nyerni. Jól éreztem magam a pályán Nasztjával!” - nyilatkozott honlapján Babos Tímea. A 23 éves magyar játékosnak ez volt a 12. tornagyőzelme párosban, legutóbb 2015 májusában, Rómában ünnepelhetett a francia Kristina Mladenovictyal. Babos, aki egyesben a tornán már az első fordulóban búcsúzott, a jövő héttől az Australian Openen indul.



