Babosék már a nyolc között Moszkvában

A magyar teniszező Hlavackovával az oldalán korábbi partnerét, Mladenovicot és Alize Cornet-t győzte le

Sport
  • 2017.10.17. - 15:39

Babos Tímea és Andrea Hlavackova duója bejutott a nyolc közé párosban a moszkvai keménypályás tenisztornán.

A magyar játékos és cseh partnere 2 óra 2 perces csatában, döntő rövidítésben múlta felül az Alize Cornet, Kristina Mladenovic francia kettőst. Utóbbi játékos sokáig éppen a soproni teniszező párostársa volt.

Babosék - akik két hete Pekingben döntőztek, szeptemberben Taskentben és Québecben is tornát nyertek - a negyeddöntőben a Vera Lapko, Anasztaszija Potapova fehérorosz, orosz és az Alla Kudrjavceva, Alicija Rosolska orosz, lengyel duó összecsapásának továbbjutójával találkoznak.

Moszkvai tenisztorna
Női páros, 1. forduló (a nyolc közé jutásért): 

Babos Tímea, Andrea Hlavackova (magyar, cseh, 1.)-Alize Cornet, Kristina Mladenovic (francia) 6:7 (7-9), 7:6  (7-5), 10-8 - döntő rövidítés 

Reklám