Babos párosban is kikapott a US Openen

A teniszező még vegyespárosban van versenyben

Sport
  • 2016.09.04. - 20:26

Babos Tímea, oldalán Jaroszlava Svedovával a nyolcaddöntőben fejezte be szereplését női párosban az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

A magyar játékos - aki szombaton egyesben hatalmas csatában búcsúzott az ötödik helyen kiemelt román Simona Haleppel szemben - kazah partnerével jól kezdett, 23 perc alatt megnyerte az első szettet az Asia Muhammad, Taylor Townsend kettős ellen. A folytatásban viszont az amerikaiak feljavultak, és 43 perc alatt egyenlítettek, majd újabb 40 perc elteltével a negyeddöntőbe jutást is kiharcolták a viadal honlapja szerint.

Babos még vegyespárosban érdekelt, az amerikai Eric Butorackal Svedova, valamint a brazil Bruno Soares ellen lép pályára 22 óra körül.

Reklám