Babos Tímea két játszmában kikapott a 2011-ben győztes ausztrál Samantha Stosurtól az amerikai nyílt teniszbajnokság első fordulójában.

Egy óra tíz perc alatt kapott ki a US Open első körében
Babos Tímea két játszmában kikapott a 2011-ben győztes ausztrál Samantha Stosurtól az amerikai nyílt teniszbajnokság első fordulójában.

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
