Babos Tímea és Andrea Hlaváčková újabb WTA-torna döntőjébe jutott be

Tenisz

Sport
  • 2017.10.20. - 02:37

Babos Tímea és Andrea Hlaváčková a torna első helyen kiemelt duója bejutott a döntőbe párosban a moszkvai keménypályás teniszversenyen.

A magyar éljátékos és cseh partnere hetvennyolc perc alatt, döntő rövidítésben 4:6, 6:1, 10–8-ra múlta felül a harmadik helyen kiemelt Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková cseh kettőst. Babosék két hete Pekingben döntőztek, szeptemberben Taskentben és Québecben pedig tornát nyertek. Az újabb győzelemért a Nicole Melichar–Anna Smith Nicole amerikai–brit duó lesz az ellenfelük. A férfi tenisz-világranglistán 18. helyen álló Tomáš Berdych bejelentette, hogy hátsérülése miatt ebben a szezonban már nem lép pályára. Korábban az éljátékosok közül sérülés miatt Novak Đoković, Andy Murray, Stan Wawrinka, Kei Nishikori és Miloš Raonić számára is idő előtt befejeződött az idény.
Reklám