Azarenka nem vesz részt a US Openen

A korábbi világelső családi okokkal indokolta távolmaradását

Sport
  • 2017.08.22. - 10:50

Nem indul a hétfőn kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokságon a fehérorosz Viktorija Azarenka.

A korábbi világelső közleményben tudatta, hogy családi okok miatt kihagyja a US Opent. A Reuters úgy tudja, hogy a párjától különélő Azarenka gyermekelhelyezési vitában áll Leo nevű fia apjával, ezért nem tud ott lenni az augusztus 28. és szeptember 10. között sorra kerülő viadalon, az év utolsó Grand Slam-tornáján.

A 28 esztendős teniszező, aki az ausztrál nyílt bajnokság, az Australian Open kétszeres győztese, decemberben szült, és szülési szabadsága után júniusban tért vissza a pályára.

Reklám