A Chicago Bears újonc irányítójának eladott labdája után, az utolsó másodpercekben kapott mezőnygóllal szenvedett vereséget a vendég Minnesota Vikingstől a profi amerikaifutball-liga (NFL) rangadóján.
A Bearsben először lépett pályára az idei drafton másodikként kiválasztott Mitchell Trubisky, aki szinte az egész mérkőzésen megbízhatóan játszott, több szép megoldása is volt, s a negyedik negyedben megszerezte első touchdown-átadását is a ligában. A végjátékban mégis ő lett a negatív hős, miután csapata 17–17-es állásnál, két és fél perccel a vége előtt visszaszerezte a labdát, ám a Bears-támadás első játékában passza az ellenfél védőjének kezében landolt. A Vikings a chicagói térfél közepéről, már mezőnygól távolságból jöhetett, s végül 12 másodperccel a vége előtt a vendégek rúgója eredményes volt, s nyert a Minnesota 20–17-re. A Viking játékosai szezonbeli harmadik győzelmüket ünnepelhették, míg Bears negyedik veresége miatt bánkódhatott.



