Az elnök szerint Kaszó Klára teher a magyar sísportnak

Sport
  • 2018.02.23. - 00:27

Bajai András elnök szerint súlyos válsághelyzetben van a Magyar Síszövetség, s mivel a szervezet jelenlegi állapotában alkalmatlan a törvényes működésre, ezért azonnali beavatkozás szükséges.

A tavaly november 20-án megválasztott sportvezető a szövetség székháza előtt, az utcán megtartott rendkívüli sajtótájékoztatón elmondta: a mai napig nem tudja gyakorolni önálló elnöki rendelkezési jogát, és a szövetséget valójában Kaszó Klára korábbi ügyvezető irányítja, akinek jelenleg semmiféle megválasztott pozíciója nincs a szervezetben. Meg kell szabadítani a szövetséget Kaszó Klára fogságából, aki egy teher a magyar sísportnak! –  hangsúlyozta Bajai András, aki elmondása szerint megválasztása óta számos szabálytalansággal és törvénytelenséggel szembesült a szövetségben. Többek között azt nehezményezte, hogy őt az új elnökséggel együtt mostanáig nem jelentették be a Fővárosi Törvényszéken, sőt, jelenleg a szövetség irodájába sem engedik be.
Reklám