Az UVSE megvédte címét vízilabda Magyar Kupában

A csapat a BVSC-t győzte le négy góllal

Sport
  • 2016.11.20. - 19:06

A bajnoki és kupacímvédő UVSE nyerte meg a női vízilabda Magyar Kupát, mivel vasárnap a dunaújvárosi döntőben legyőzte a BVSC-t.

vízilabda_ uvse_bvsc576
Reklám