A bajnoki és kupacímvédő UVSE nyerte meg a női vízilabda Magyar Kupát, mivel vasárnap a dunaújvárosi döntőben legyőzte a BVSC-t.

A csapat a BVSC-t győzte le négy góllal
A bajnoki és kupacímvédő UVSE nyerte meg a női vízilabda Magyar Kupát, mivel vasárnap a dunaújvárosi döntőben legyőzte a BVSC-t.

A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült
