Átvették az olimpiai lángot a szervezők

A fáklya szerdán érkezik meg a következő téli játékok helyszínére, Dél-Koreába +VIDEÓ

Sport
  • 2017.10.31. - 12:41

A dél-koreai szervezők átvették a februári, phjongcshangi téli olimpia fáklyáját kedden Athénban.

olimpiai láng átadás lead

A teljes ceremónia videón:


Reklám