Az Egyesült Államok csapata nyerte meg a pjongcsangi téli olimpia női jégkorongtornáját, mivel a csütörtöki döntőben szétlövés után legyőzte a címvédő Kanadát.

Az Egyesült Államok a címvédő Kanadát győzte le az olimpia női hokitornájának fináléjában
Az Egyesült Államok csapata nyerte meg a pjongcsangi téli olimpia női jégkorongtornáját, mivel a csütörtöki döntőben szétlövés után legyőzte a címvédő Kanadát.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
