Amerikai diadal szétlövéssel

Az Egyesült Államok a címvédő Kanadát győzte le az olimpia női hokitornájának fináléjában

Sport
  • 2018.02.22. - 08:42

Az Egyesült Államok csapata nyerte meg a pjongcsangi téli olimpia női jégkorongtornáját, mivel a csütörtöki döntőben szétlövés után legyőzte a címvédő Kanadát.

női hokidöntő
3. Finnország
Reklám