Áder János köztársasági elnök szerda este tiszteletvacsorán fogadta az elmúlt időszak legsikeresebb magyar sportolóit a Sándor-palotában.

Az eseményen részt vettek Magyarország első téli olimpiai bajnokai és Márton Anita is
Áder János köztársasági elnök szerda este tiszteletvacsorán fogadta az elmúlt időszak legsikeresebb magyar sportolóit a Sándor-palotában.


Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség