Áder János tiszteletvacsorán fogadta a közelmúlt legsikeresebb sportolóit

Az eseményen részt vettek Magyarország első téli olimpiai bajnokai és Márton Anita is

Sport
  • 2018.03.07. - 20:04

Áder János köztársasági elnök szerda este tiszteletvacsorán fogadta az elmúlt időszak legsikeresebb magyar sportolóit a Sándor-palotában.

vacsi áder
A rövidpályás gyorskorcsolyázó váltó két hete csütörtökön nyert aranyérmet a phjongcshangi téli olimpián, Márton Anita pedig pénteken lett aranyérmes a birminghami fedettpályás világbajnokságon.
Reklám