A hét végén Ausztriában folytatódik a sízők világkupaversenye. Legjobb magyar alpesi sízőnk, az olimpiai hetedik Miklós Edit Zauchenseeben áll rajthoz, szombaton lesiklásban, vasárnap pedig óriás-műlesiklásban.
Alpesi sí
A hét végén Ausztriában folytatódik a sízők világkupaversenye. Legjobb magyar alpesi sízőnk, az olimpiai hetedik Miklós Edit Zauchenseeben áll rajthoz, szombaton lesiklásban, vasárnap pedig óriás-műlesiklásban.
Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet