A pályán és az iskolában is példaképek

Fiatal sportolókat díjazott a főváros

Sport
  • 2017.10.13. - 15:16

A budapesti önkormányzat pénteken 31 fiatal sportolót díjazott az Élen a tanulásban, élen a sportban pályázat keretében.

péni istván lead

A díjazottak:

Általános iskolások: 
Hepp Marcell, Falcz Zsófia, Kátai Gréta, Kovács Ferenc Soma (atlétika), Takács Fanni, Szabó Viktória, Szekeres Tamara (triatlon), Muhari Eszter Barbara, Szalai Zorka (vívás), Gábor Áron Dániel, Pintér Bulcsú (cselgáncs), Hepp Marcell, Tóth Zita (alpesi sí), Szabó Bianka (fit-kid), Májer Zsófia (tájékozódási búvárúszás)

Középiskolások: 
Benkő Regina (torna, fitnesz), Király Adél, Mógor Boglárka (atlétika), Kőhler Zsuzsanna (cselgáncs), Haffner Hanna (ritmikus gimnasztika), Lovass Kata (aerobik), Bánki Lilla (kajak-kenu), Szendrei Csilla (tánc), Takácsy Lilla Kata (szörf), Gulyás Michelle (öttusa), Péni István (sportlövészet)
    
Sajátos nevelési igényűek és egyetemisták: 
Horváth Hunor, Kőmíves Tamás (úszás), Kalocsai Vera (curling), Polivka Dóra (evezés), Csorvási Soma László (torna)

Reklám