A magyar női válogatott a görög csapat legyőzése után az olasz együttessel mérkőzött a miskolci Univer-kupán.
A férfiválogatott viszont nagyon gyenge támadójátékkal kikapott az olasz és a spanyol együttestől is a győri Volvo-kupán. A Benedek Tibor irányította csapatnak jelentős formajavulásra lenne szüksége, hogy kiharcolja az olimpiai indulást Belgrádban, ahol hétfőn első ellenfele a görög együttes lesz.



