A mostani idényben másodszor játszik Görögországban a MOL Vidi

Labdarúgó Európa-liga

Sport
  • 2018.10.25. - 01:00

A PAOK Szaloniki ellen folytatja szereplését a MOL Vidi FC a labdarúgó Európa-ligában. A székesfehérváriak ma este 21 órától (tv: Sport1) a legjobb görög csapattal, a bajnoki címvédő és egyben listavezető fekete-fehérekkel mérkőznek.

A PAOK az első fordulóban kikapott otthon a Chelsea-től, majd kiütéses, 4–1-es győzelmet aratott Boriszovban, a BATE ellen. A magyar bajnok elveszítette eddigi két meccsét, előbb a Groupama Arénában a BATE-tól (0–2), majd a Stamford Bridge-en a Chelsea-től (0–1) kapott ki. Marko Nikolics együttese a mostani idényben, a Bajnokok Ligája selejtezőjében szerepelt már Görögországban, 1–1-es döntetlent ért el az athéni AEK ellen. Utóbbi csapat ellen játszott a PAOK a hétvégén, s 2–1-re nyert. A szaloniki legénység hazai pályán legutóbb márciusban veszített bajnoki találkozót. A Vidiben Kovácsik Ádám sérülése után felépülve először védhet majd a főtáblás találkozón.
Reklám