A magyar női vízilabda-válogatott legyőzte az ausztrálokat

Gőzerővel készülnek a világbajnokságra

Sport
  • 2015.07.11. - 15:20

Az egyformán a hónap végén rajtoló világbajnokságra készülő csapatok szombati mérkőzésén a magyar női vízilabda-válogatott egy góllal legyőzte Ausztrália legjobbjait a Margitszigeten.

vízilányok576x356
a magyar góldobók: Keszthelyi 4, Illés 2, Antal, Kisteleki D., Takács, Szücs, Bujka 1-1 
Reklám