A magyar boksz jövőjéről egyeztetett Orbán Viktor és Erdei Zsolt

A kormányfő az Országházban fogadta az ökölvívó szövetség elnökét

Sport
  • 2017.10.05. - 10:33

 A sportág jövőjét érintő kérdésekről egyeztetett Orbán Viktor miniszterelnök Erdei Zsolttal, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSz) elnökével csütörtök délelőtt az Országházban - közölte Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.

orbán erdei
Szeretnénk az ökölvívás régi fényét visszaadni és ismét megtölteni a csarnokok lelátóit boksz szerető nézőkkel!" - írta hivatalos Facebook-oldalán a találkozó kapcsán közzétett bejegyzésében a Magyar Ökölvívó Szakszövetség.
Reklám