A sportág jövőjét érintő kérdésekről egyeztetett Orbán Viktor miniszterelnök Erdei Zsolttal, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSz) elnökével csütörtök délelőtt az Országházban - közölte Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.

A kormányfő az Országházban fogadta az ökölvívó szövetség elnökét
A sportág jövőjét érintő kérdésekről egyeztetett Orbán Viktor miniszterelnök Erdei Zsolttal, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSz) elnökével csütörtök délelőtt az Országházban - közölte Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.

A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült
