Supka Attila lesz a bajnoki címvédő Budapest Honvéd labdarúgócsapatának vezetőedzője, miután a klub tulajdonosa menesztette a holland Erik van der Meert.
George F. Hemingway az M4 Sport Góóól című műsorában bejelentette: az edző január 9-én kezdi meg a munkát az együttessel. Az 55 éves Supka, aki egyébként játékosként a kispesti klub nevelése, edzőként kétszer is ült a csapat kispadján, előbb 2006 és 2008 között, majd 2011–2012-ben, s 2007-ben Magyar Kupát nyert. A legutóbbi időszakban az NB II.-es Szeged 2011-et irányította, kevés sikerrel. Mostani szerződése 2019. június 30-áig szól. Ez volt a negyedik edzőváltás az ősszel az NB I.-ben: korábban a Mezőkövesdnél Radványi Miklóst Kuttor Attila, a Haladásnál Mészöly Gézát Pacsi Bálint, majd őt Michal Hipp váltotta.



