A játékosok nagyon sajnálják

Kézilabda. Tomori Zsuzsanna súlyosan megsérült

Sport
  • 2015.12.15. - 00:43

Szucsánszki Zita, a magyar női kézilabda-válogatott irányítója a lengyel-magyar meccs lefújását követően rövid interjút adott lapunknak.

– Mi történt önökkel?

– Számunkra is érthetetlen, ami történt, mert ezt a lengyel válogatottat le kellett volna győznünk. Rettentően sajnáljuk, ami történt.

– Ezzel oda a jövő évi riói szereplés?

– Valószínűleg igen. Bár mi, játékosok még fel sem tudjuk fogni, hogy mit vesztettünk. Ennek feldolgozásához több időre lesz szükség.

– Tudják már, hogy mi történt Tomorival?

– Sajnos nem tudjuk a pontos diag­nózist, de az első orvosi vizsgálatok azt mutatják, hogy Zsuzsi súlyos szalagsérülést szenvedett. Pontosan sajnos már csak otthon fog kiderülni, hogy mennyit kell kihagynia.
Reklám