Szucsánszki Zita, a magyar női kézilabda-válogatott irányítója a lengyel-magyar meccs lefújását követően rövid interjút adott lapunknak.
– Számunkra is érthetetlen, ami történt, mert ezt a lengyel válogatottat le kellett volna győznünk. Rettentően sajnáljuk, ami történt.
– Ezzel oda a jövő évi riói szereplés?
– Valószínűleg igen. Bár mi, játékosok még fel sem tudjuk fogni, hogy mit vesztettünk. Ennek feldolgozásához több időre lesz szükség.
– Tudják már, hogy mi történt Tomorival?
– Sajnos nem tudjuk a pontos diagnózist, de az első orvosi vizsgálatok azt mutatják, hogy Zsuzsi súlyos szalagsérülést szenvedett. Pontosan sajnos már csak otthon fog kiderülni, hogy mennyit kell kihagynia.



