Az első három közé kerülés a cél a magyar jégkorong-válogatottnak a vasárnap kezdődő budapesti divízió I/A-s világbajnokságon - fogalmazta meg a hazai szövetség (MJSZ) elvárását az elnök Such György.

A jegybevétel már most kétszer akkora mint a 2013-as budapesti tornáé volt - közölte a szakszövetség elnöke
Az első három közé kerülés a cél a magyar jégkorong-válogatottnak a vasárnap kezdődő budapesti divízió I/A-s világbajnokságon - fogalmazta meg a hazai szövetség (MJSZ) elvárását az elnök Such György.

Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás

A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”