A férfi kézilabda NB I ma kezdődő új idényében is a Telekom Veszprém és a címvédő MOL-Pick Szeged versenyfutása várható.
Rajt a férfi kézilabdázóknál
A férfi kézilabda NB I ma kezdődő új idényében is a Telekom Veszprém és a címvédő MOL-Pick Szeged versenyfutása várható.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
