Serena és Venus Williams egymás ellen csatázik a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság fináléjában, miután mindkét amerikai játékos legyőzte ellenfelét a női egyes verseny elődöntőjében.

Venus Vandeweghe-t, Serena Lucic-Baronit verte a fináléba kerülésért
Serena és Venus Williams egymás ellen csatázik a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság fináléjában, miután mindkét amerikai játékos legyőzte ellenfelét a női egyes verseny elődöntőjében.

Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat