A Videoton és az MTK is kiesett a Magyar Kupából

Tíz mérkőzéssel folytatódott a verseny

Sport
  • 2016.11.30. - 14:44

Kedden délután tíz mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulója, amelyben a Videoton és az MTK is búcsúzott.

videoton576
vidi.hu
Az élvonalbeli kék-fehéreket a Dorog győzte le 1-0-ra, a fehérvári együttes pedig a Budafokkal szemben maradt alul 2-1-re. Az ugyancsak NB1-es Honvéd és a Diósgyőr viszont egyaránt kiütéses sikerrel lépett tovább a nyolcaddöntőbe.

Labdarúgó Magyar Kupa, 8. forduló, eredmények
Baktalórántháza-Szolnok 1-2
Balmazújváros-Zalaegerszeg 1-2
Bicske-Cegléd 0-2
Budafok-Videoton 2-1
Dorog-MTK 1-0
Érd-Haladás 3-3 (tizenegyesekkel 5-3)
Hatvan-Csákvár 1-2
Kaposvár-Sopron 0-1
Ménfőcsanak-Honvéd 0-5
Putnok-Diósgyőr 1-4

Reklám