Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter (képünkön jobbra), a 2017-es vizes-világbajnokság szervezőbizottságának elnöke, valamint Christopher Mattheisen, a Magyar Telekom vezérigazgatója írta alá tegnap azt a szándéknyilatkozatot, amely szerint a Magyar Telekom lesz a jövő évi budapesti és balatonfüredi vb főtámogatója.

A szervezőbizottság elnöke elmondta, hogy az angyalföldi Dagály Úszóaréna építése jól halad, 2017. március 31-ig elkészül a korszerű létesítmény, amelyben júniusban már versenyt rendeznek. Bemutatták a vb logóját, amelyet Hetsch Ferenc grafikushallgató készített el.



