Ebben a szezonban első alkalommal veszített a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután 33-28-ra kikapott a Paris Saint-Germain otthonában a hetedik forduló vasárnapi játéknapján.

A magyar csapat első vereségét szenvedte el a kézilabda-BL idei kiírásában
Ebben a szezonban első alkalommal veszített a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután 33-28-ra kikapott a Paris Saint-Germain otthonában a hetedik forduló vasárnapi játéknapján.

Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat