A NOB elnöke is futott az olimpiai lánggal

Thomas Bach pár száz métert tett meg a fáklyával, melyet Miroslav Lajcáknak, az ENSZ-közgyűlés elnökének adott át

Sport
  • 2018.02.09. - 11:03

Thomas Bach, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnöke is futott az olimpiai lánggal néhány órával a phjongcshangi téli játékok pénteki megnyitója előtt.

bach olimpiai láng
Reklám