A Manchester City nyerte az angol labdarúgó Ligakupát, miután a vasárnapi, londoni döntőben 3-0-ra legyőzte az Arsenalt.

Megvan Guardiola első trófeája a csapat élén
A Manchester City nyerte az angol labdarúgó Ligakupát, miután a vasárnapi, londoni döntőben 3-0-ra legyőzte az Arsenalt.

Néhány nappal a csúcstalálkozó előtt Moszkvát felkereste Steve Witkoff
Megjelent a médiatörvény módosítása a Magyar Közlönyben
