Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából magyar nyelvű üzenetet tett közzé hivatalos Facebook-oldalán a Legia Warszawa csapata.

Az üzenet mellé posztolt fénykép a klub magyar középpályását, Nagy Dominikot ábrázolja. A lengyel csapat kommunikációs szakemberei nem először tettek hasonló nemes gesztust, korábban is többször köszöntötték magyar nyelven az egyesület magyar drukkereit.



