A DVTK farmcsapataként indulna a KMH legénysége

Jégkorong

Sport
  • 2018.04.20. - 00:42

A Kanadai Magyar Hokiklub (KMH) a szlovák Extraligába készülő DVTK Jegesmedvék farmcsapataként indulna a jégkorong Erste Liga következő idényében.

A klub és az Erste Liga ezüstérmese szándéknyilatkozatot írt alá és nyújtott be a magyar szövetségnek, amelyben rögzítették, hogy a 2018–2019-es szezonban KMH–DVTK Jegesmedvék néven közös csapatot indítanak a sorozatban. A KMH elsősorban az utánpótlásból kikerülő hokisoknak biztosítana játéklehetőséget, mérkőzéseit a budapesti Tüskecsarnokban rendezi majd.

Reklám