A L’Équipe francia sportnapilap értesülése szerint a szerb Crvena zvezda csalás miatt kapott ki 6–1-re a Paris Saint-Germain otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének múlt szerdai játéknapján.
A beszámoló szerint az UEFA értesítése után a pénzügyi visszaéléseket vizsgáló francia ügyészség (PNF) nyomozást indított az ügyben. Állítólag a belgrádi klub egyik vezetője – más személyek segítségével – jelentős összeggel, csaknem ötmillió euróval fogadott a világhálón csapata ötgólos vereségére. Nyereménye több tízmillió euró volt. Nyilván van alapja a hírnek, ugyanakkor azt nem tudni, hogy a párizsi játékosok tudták-e, milyen eredmény a „jó”. Az nem elsősorban a belgrádiakon múlott, hogy a PSG nem szerzett több gólt az ötgólos különbség kialakulása után. A francia bajnok az első félidőben szerzett négy gólt, majd 5–0 után kapott egyet, de Neymar a nyolcvanegyedik percben „visszaállította” az ötgólos különbséget.