Nem lesz német csapat a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjében, mivel a spanyol Barcelona a negyeddöntő szombati visszavágóján elbúcsúztatta a THW Kielt.

Tizenkét év után először rendezik német csapat nélkül a kézilabda-BL négyes döntőjét
Nem lesz német csapat a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjében, mivel a spanyol Barcelona a negyeddöntő szombati visszavágóján elbúcsúztatta a THW Kielt.

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet