ATP-világbajnokság

Tenisz. A japán Nisikori Kej két sima szettben legyőzte a svájci Stan Wawrinkát

Sport
  • 2016.11.15. - 00:52

A hét és fél millió dollár összdíjazású londoni világbajnokságon tegnap a John McEnroe-csoport első fordulójában a japán Nisikori (képünkön) egy óra hét perc alatt két sima szettben (6:2, 6:3) győzte le az akár a végső győzelemre is esélyes Wawrinkát.

Nisikori
(Fotó: Reuters/Livepic/Stefan Wermuth)

A szezonzáró londoni világbajnokságon az A csoport másik mérkőzésén a világranglista élén álló brit Andy Murray a horvát Marin Cilictyel találkozott. Az összecsapás lapzártánk után ért véget.  

Reklám