Sport
Több magyar teniszező is javított világranglista-helyezésén
Marozsán, Fucsovics, Piros és Gálfi is előrelépett

Az élen is változott a sorrend, ugyanis a monte-carlói salakpályás versenyen győztes olasz Jannik Sinner megelőzte fináléban legyőzött ellenfelét, a spanyol Carlos Alcarazt. Mögöttük továbbra is Alexander Zverev, Novak Djokovic a sorrend.
A nőknél a Billie Jean King Kupában a válogatottal továbbjutott Bondár Anna két helyet rontva a 65., Udvardy Panna szintén két pozíciót visszacsúszva a 73., míg Gálfi Dalma tíz helyet előrelépve a 93. helyen áll. Közülük a héten csak Bondár versenyez, ő Rouen-ban lép majd pályára. A ranglistát továbbra is a fehérorosz Arina Szabalenka vezeti a kazah Jelena Ribakina és az amerikai Coco Gauff előtt.
