Szergej Rebrov szerint jól erősítettek nyáron, majd sokat tanultak az Európa-ligában

Sokba kerülnek a Fradinak a szurkolói

Sport
  • 2019.12.19. - 01:59
Cikk borítókép
Szerhij Rebrov vezetőedzőMH

Sikeres idény után kezdték meg téli szünetüket a Ferencváros labdarúgói, akik áprilisban megnyerték a csapatuk 30. bajnoki címét, majd harminc év után bejutottak egy európai kupasorozat, az Európa Liga csoportkörébe.

A dupla terhelés ellenére az FTC vezet a bajnokságban – négy ponttal a Fehérvár előtt –, 15 mérkőzésen 36 pontot szerzett, hárommal többet, mint egy éve. Szergej Rebrov, az FTC vezetőedzője (képünkön) szerint nyáron jól erősíttek. „Elégedett vagyok az új igazolásokkal, akikkel sikerült kiharcolni a kupaszereplést” – nyilatkozta a klub honlapján a vezetőedző, aki kiemelte, hogy a 14 nemzetközi mérkőzésükön csak két vereséget szenvedtek, és nagyon hasznos tapasztalatokat szereztek. Dibuszék nem sok pihenőt kaptak, január 5-én elkezdik a felkészülést. Az FTC szurkolói sok kárt okoztak a csapatuknak: az MLSZ fegyelmi bizottsága a Diósgyőr elleni vasárnapi meccsen történt rendzavarásokért (obszcén kifejezések kiabálása és pirotechnikai eszköz használata) egymillió forintra büntette a klubot.

Reklám