A labdarúgó NB I 14. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros nehezen nyert a Rákóczi ellen: az első mégis csak legyőzte az utolsót.
Az üldözők közül a MOL Fehérvár 3–1–re nyert a Diósgyőr otthonában, az első gólt a régi–új edző, Joan Carrillo által „rehabilitált”, ősszel mindössze a harmadik bajnokiján szereplő Stopira szerezte. Megszakadt a Honvéd nagy sorozata, a kispestiek a kisvárdai fellépés előtt sorozatban négyszer nyertek idegenben. Az Újpest magabiztosan verte a gyengélkedő Paksot, Feczesin Róbert a duplájával a góllövőlista élére ugrott.
NB I., 14. forduló
Puskás Akadémia–Mezőkövesd 1–1, gólszerző: Henty (6.), illetve Karnitszkij (88.), kiállítva: Szolnoki (PAFC, 29.). Paks–Újpest 2–4, g.: Hahn (62.), Bor (85.), illetve Feczesin (21., 51.), Zsótér (60.), Pauljevics (77.). Kisvárda–Bp. Honvéd 2–0, g.: Gosztonyi (14.), Grozav (81.). ZTE FC–Debrecen 2–0, g.: Garba (10., 77.). Diósgyőr–MOL Fehérvár 1–2, g.: Bacsa (41.), illetve Stopira (7.), Kovács (45.), Nikolov (85.). Kaposvár–Ferencváros 2–3, g.: Ádám (11.), Csiki (61.), illetve Isael (12., 31.), Boli (72.).
A bajnokság állása: 1. Ferencváros 32 (13 mérkőzésből), 2. MOL Fehérvár 29, 3. Mezőkövesd 28, 4. Puskás Akadémia 24, 5. Bp. Honvéd 22, 6. Újpest 20, 7. Kisvárda 20, 8. Debrecen 18 (13), 9. Diósgyőr 16, 10. Paks 11, 11. ZTE 11, 12. Kaposvár 6.
NB II., 19. forduló
MTK–Szolnok 1–0, Vác–Szeged–Csanád 1–2, Budafok–Siófok 0–0, Nyíregyháza–Csákvár 2–0, Kazincbarcika–Dorog 0–3, Tiszakécske–Soroksár 0–3, ETO FC–Haladás 2–1, Ajka–Békéscsaba 1–4, Vasas–Budaörs 3–0.
Az élcsoport: 1. MTK 40 pont, 2. Budafok 36, 3. Csákvár 31.




