Három magyar rekord is született – hatsorozatos egyéni overall, női és tandem – Fedémesen a siklóernyős célra szálló országos bajnokságon, egyben Tóth Zsuzsi-emlékversenyen.
A 2017-ben fiatalon, gyógyíthatatlan betegségben elhunyt válogatott versenyző és oktató rekordja is megdőlt. A Heves megyei településen öt ország 36 sportolója állt rajthoz vasárnap, hogy hat ugrásból a legkevesebb centimétert gyűjtse (a cél közepén lévő, 15 cm sugarú kört kell a lehető legjobban megközelíteni és közben az ernyővel nem elesni). Az egyénit Jenes Győző (FreeAir) nyerte, 23 cm-es összesített eredménnyel. A nőknél a legjobb a cseh Markéta Tomášková 231 cm-rel, a második, egyben magyar bajnok és csúcsdöntő Grillmayer Alexandra (Airborne) 252 cm-rel. A kuriózumnak számító kétüléses győztese a nagy tapasztalatú siklóernyős házaspár, Németh Gergő pilóta és Grillmayer Alexandra lett 1552 cm-es tandemrekorddal. A fedémesi siklóernyőpark volt Tóth Zsuzsi egyik kedvenc terepe, a betegsége idején itt még amputált lábbal is ugrott, a sportág művelői iránta való tiszteletből is indulnak ezen a versenyen.




