A ma kezdődő női kézilabda Bajnokok Ligájában a címvédő Győr ellenfelei a D csoportban a szlovén Krim Mercator Ljubljana, a svéd IK Sävehof és a selejtezőből érkező cseh Baník lesznek. Görbiczék vasárnap (17 óra, tv: Sport1) esélyesként fogadják a Sävehofot.
Az európai szövetség erősorrendje szerint a legtapasztaltabb és legjobban támadó csapat a Győr, amelynek legnagyobb riválisa újra az Ambros Martín irányította Rosztov Don lehet. A Ferencváros a legtöbb fiatal tehetséget foglalkoztató csapat lett, amelynek a célja a négyesdöntőbe jutás. Kovacsics Anikó, az FTC csapatkapitány szerint a céljuk az, hogy az A csoportban a francia Metz, a norvég Vipers Kristiansand és a horvát Podravka Koprivnica ellen a lehető legtöbb pontot szerezzék, a középdöntőben ugyanis még nehezebb dolguk lesz. A Fradi ma este (19.15, Sport1) idegenben a Kristiansand ellen kezd. A Veszprém rossz formában lévő férfi csapata – három vereség után – ma (20.45) a vendég Breszt ellen akar javítani, ezúttal a SEHA Ligában szerepelve.



