Hamilton szerint csúnyák a Forma-1-es kupák

"Jobb trófeákra lenne szükség"

Sport
  • 2015.07.01. - 10:36

Csúnyának tartja a futamgyőzteseknek járó kupákat Lewis Hamilton, a Forma-1-es világbajnoki sorozat címvédője.

forma-1
Reklám