A világbajnok magyar férfi vízilabda-válogatott nem jutott be a legjobb négy közé a világliga bergamói nyolccsapatos szuperdöntőjében, miután a pénteki negyeddöntős összecsapáson 8-7-re kikapott az Egyesült Államok csapatától.

Nem jutottak be az elődöntőbe
A világbajnok magyar férfi vízilabda-válogatott nem jutott be a legjobb négy közé a világliga bergamói nyolccsapatos szuperdöntőjében, miután a pénteki negyeddöntős összecsapáson 8-7-re kikapott az Egyesült Államok csapatától.


Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság