A két Mercedes, azaz a német Nico Rosberg, valamint a világbajnoki címvédő, s a mostani pontversenyben is élen álló brit Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Forma-1-es Osztrák Nagydíj pénteki első szabadedzésén.

Tíz hellyel hátrébb sorolták a Red Bullokat
A két Mercedes, azaz a német Nico Rosberg, valamint a világbajnoki címvédő, s a mostani pontversenyben is élen álló brit Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Forma-1-es Osztrák Nagydíj pénteki első szabadedzésén.


Fókuszban a nyitottság
„Veletek vagyunk”