Varga József és Pintér Ádám továbbra is sérüléssel bajlódik, így a két játékos nem játszhat a szombat esti finn-magyar Európa-bajnoki selejtezőn Helsinkiben.
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) keddi tájékoztatása szerint a két középpályás már el is hagyta a telki edzőközpontot, ahol Dárdai Pál szövetségi kapitány irányításával készül az együttes.
A magyar csapat szombaton Helsinkiben találkozik a finnekkel.



