Másodikként zárta az MKB-MVM Veszprém a férfi Bajnokok Ligája négyesdöntőjét. A fináléban 28-23-ra kapott ki a magyar együttes a Barcelona csapatától. A bronzmérkőzést a Kielce nyerte, a hazai német Kiel így a negyedik helyen zárta a kölni Final Fourt.

A magyar szövetségi kapitány, Talent Dujsebajev vezette lengyel Kielce motiváltabb csapatként jobban küzdött, ennek köszönheti a Kiel ellen kivívott harmadik helyet. A Veszprém búcsúztatta német csapat a hazai rendezésű négyesdöntőben utolsóként zárt. A kudarc után a kieli vezetőedző élesen bírálta a játékvezetőket. Alfred Gislason nevetségesnek tartja, hogy csapata mind a Veszprém elleni elődöntőben, mind a Kilecével szmben vívott bronzmérkőzésen több kétperces kiállítást kapott, mint ellenfele. „Úgy tűnik, a bírók a kézilabdától teljesen külön működnek" - közölte az izlandi tréner.



