A férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének második mérkőzésben a Veszprém 31:27-re verte a német Kielt, így vasárnap a döntőben látjuk a magyar csapatot, ahol ellenfele a Barcelona lesz.

A négyesdöntő első meccsét a magyar szövetségi kapitány, Talant Dujsebajev vezette lengyel Kielce elvesztette 28-33-ra, így a spanyol Barcelona jutott tovább.



