Az a furcsa helyzet állt elő, hogy az MLSZ-nek saját magát kellene most megbüntetnie rendezési hiányosságok miatt.
Az eset után a rendező Magyar Labdarúgó-szövetség tegnap közleményt adott ki, amelyet sokan inkább a vicc kategóriába sorolnak. Az MLSZ a stadion biztonsági kameráinak felvételei alapján azt állapította meg, hogy két Fradi-sálas szimpatizáns fényképet szeretett volna készíteni a Videoton edzőjének fiával, aki nem volt partner ebben. „Ezt követően a felvételek tanulsága szerint, a spanyol fiú próbálta ellökni az egyik ferencvárosi szurkolót. Ezután a meglökött szurkoló társa megkísérelte megütni az edző fiát, amelynek nyomán kisebb dulakodás alakult ki” – így a közlemény.
Hogy két ferencvárosi szurkoló a kupagyőzelmet ünnepelve a meccs után miért akarna egy Vidi-sálas fiúval fényképezkedni? Hát ez megfejthetetlen és teljesen életszerűtlen is. Az MLSZ persze mossa kezeit.



