Újra kórházba került Pelé, a brazilok legendás futballistája. Ősszel is volt már egy műtétje a 74 éves Pelének, akkor a vesekövét vették ki.
A 74 éves sportembert prosztata-problémák miatt szállították a Sao Pauló-i Albert Einstein klinikára, ahol - az intézmény csütörtöki közleménye szerint - sebészeti beavatkozáson esett át. Orvosai szerint Pelé állapota stabil.
A labdarúgás egyetlen háromszoros világbajnoka tavaly év végén húgyúti fertőzés miatt került kórházba, egy hetet az intenzív osztályon töltött, majd december elején elhagyhatta a klinikát. Ezt megelőzően, november elején vesekővel műtötték.



